Úvodní strana » Reference

Hodnocení od klientů

Spokojený klient je pro nás cílem, motivací i základní předpokladem dlouhodobého úspěšného fungování a růstu. Každý den na všech odděleních tvrdě pracujeme na tom abychom naplnili naší vizi a milou povinnost. Každé pozitivní hodnocení je pro nás odměnou a negativní zpětnou vazbu vnímáme jako podnět ke zlepšení.

Nejprve jsme zkusili pronajímání na vlastní pěst, ale moc se nám to nedařilo. Praha je plná studentů a stalo se nám, že po několika měsících měli nájemci problém s úhradami. Oba byty pronajímáme zařízené a ten v Nuslích nám jednou nájemce vytopil. Pojistka byla špatně nastavená, takže jsme dodnes od pojišťovny neviděli ani korunu. Bylo to docela náročné období plné výdajů a starostí. Jeden kamarád nám pak doporučil službu Dokonalý nájemník. Byl tou dobou většinu času v Itálii, tak se mu starali o byt. Nejdříve jsme jim svěřili jeden byt, později i druhý. Služba je vážně super. Konečně máme klid a i peníze chodí na účet pravidelně ve stejný den. U obou bytů to bylo už zkraje dokonce o několik set korun více, než jsme byli zvyklí. Oni se v těch nemovitostech zkrátka vyznají, když se mění nájemník, někdy změní i cenu a volají nám. To je pak příjemné překvapení :). Snaží se z bytu pro nás vytěžit maximum, s tím jsme ani nepočítali. Úplně nás dostaly ty vánoční bonusy! Poslali nám přes 12.000, i když jsme na ně neměli nárok. Bonusy začali nabízet teprve nedávno a nám je tenkrát ještě nezmiňovali. Moc tímto děkujeme a určitě můžeme vřele doporučit.

Martin Veselý a Tereza Veselá, Praha
Byt 2+kk, Praha 4 - Nusle

Nemám moc času. Moje práce je náročná a volný čas trávím raději zábavou. Za mě je tedy největší přidaná hodnota služby DN v tom, že se nemusím opravdu vůbec o nic starat. Vydělám o něco více než dříve, ale pro mě je to opravdu hlavně o tom času. Chodí mi reporty, které si jednou za půl roku pročtu a mrknu se na fotky - tím to pro mě končí. Dříve jsem každou chvíli řešila, že nefunguje pračka/ ucpal se odpad/ nepřišel nájem apod. DN se o všechno stará a v reportu jen vidím, co bylo za problém a jak ho vyřešili, což je prostě skvělé. Přiznám se, že nájemné už ani pravidelně nekontroluju. Vím, že chodí na den přesně.

Kateřina Košťálová, Praha
Byt 2+kk, Praha 4 - Kunratice

Můj byt není zrovna rychloobrátkový. Jednak jde o 3+kk a druhak je nadstandardně vybavený. Cena pronájmu je tedy docela vysoká. Byt jsem pronajímala sama cca 3 roky. Dost peněz mě stály různé opravy a navíc, tím že je byt specifický, jsem vždy čekala na nájemce někdy i 2-3 měsíce. Na internetu jsem narazila na firmu dokonalynajemnik.cz. Funguje to tak, že jim byt pronajmete a o vše se pak starají. Když jsem si dělala po prvním roce spolupráce porovnání s předchozími roky, došla jsem k tomu, že s nimi vydělávám ročně výrazně více, než jsem vydělávala dříve.

Dana Tůmová, Praha
Byt 3+kk, Praha 9 - Vysočany

Máme sice 3 byty, ale upřímně tomu nikdo v rodině moc nerozumíme. Máme je teprve přes rok. Je to rodinná investice z dědictví a nikdo s tím nemáme velké zkušenosti. Když jsem si na internetu zjišťovala co a jak, měla jsem z toho hlavu jako pátrací balón. Ulevilo se mi, když jsem narazila na tyto služby. Dokonalý Nájemník mne zaujal ze všech firem osobně nejvíce. Jsou fajn a zároveň seriózní. Člověk se jim takový majetek nebojí svěřit. Navíc většina firem působí jen v Praze nebo Brně, oni mají pokryté skoro celé Česko. Nemám sice možnost srovnání, protože od začátku spolupracuji jen s nimi, ale jsem nad míru spokojená. Pro nás jsou to opravdu peníze bez starostí. Pomáhají nám i s daňovým přiznáním - prostě super. Kamarádka už s nimi začala také spolupracovat.

Lenka Sedláčková, Mladá Boleslav
Byt 2+kk, 17. listopadu, Mladá Boleslav Byt 2+kk, Zalužanská, Mladá Boleslav, Byt 2+kk, Laurinova, Mladá Boleslav

Na službě Dokonalý nájemník nejvíce oceňuji tu jistotu, že je o byt dobře postaráno. Byt, který přes ně pronajímáme, už je starší a občas je třeba nějaká ta oprava. Vždy nápravu problému zajistí, s podnájemcem vše dohodnou a já se o situaci a způsobu dokončeného řešení dozvídám až z pravidelného emailu, který mi chodí jednou za čas. Peníze chodí pravidelně a v dohodnuté výši, která se mi na Liberec jeví opravdu dobrá. Jsem spokojen.

Jaroslav Mazánek, Praha 9
Byt 1+kk, Praha 9

Další recenze

 

Vysoký standard prezentace

Jsme jedničky ve svém oboru a uvědomujeme si zodpovědnost, která z naší pozice pramení. Nastavujeme a dodržujeme nejvyšší kvalitativní standardy prezentace. Můžete se spolehnout, že Vaše nemovitost bude prezentována v odpovídající úrovni a to jak v rámci inzerce, tak i při osobních prohlídkách.

Naše partnerství

Jsme stabilní česká společnost, o kterou se můžete opřít.
Kromě toho disponujeme zázemím naší realitní skupiny a strategickými partnerstvími.

Generální partneři

Reference

Kalkulace nájemného

Zadejte prosím údaje potřebné k určení orientační výše nájemného Vaší bytové jednotky.

Pole označená * jsou povinná.

Close