Úvodní strana » Investice do nemovitostí

Investice do nemovitostí

Máte v plánu investovat do nemovitosti?

Určitě jste se rozhodli správně.

Pokud jste se již investici začali věnovat, jistě nám dáte za pravdu, že jde o velmi rozsáhlé téma. Výběr nejvhodnější dispozice, lokality, úrovně vybavenosti, posouzení stavu nebo například způsobu financování a pojištění rizik - to je část klíčových témat, která zásadně ovlivní Váš budoucí výnos z pronájmu a doporučujeme tak celý proces nepodcenit. Pro maximální výnos musí všechny oblasti perfektně zapadnout do sebe. Nemovitosti jsou výbornou investicí, nemusí tomu tak nicméně být vždy.

Pokud chcete mít jistotu, že vaše investice bude skutečně bezpečná a nastavená tak, že dodá maximální možný výnos, je třeba ji věnovat odpovídající pozornost a my jsme připraveni Vám pomoci.

 

Co nabízíme?

Jsme Dokonalý nájemník, patron Vaší investice. Nejsme realitní makléři ani finanční poradci. Nesnažíme se je suplovat ani nahradit. Výhodou i rizikem těchto subjektů je to, že jsou odměňování skrze provizní systémy a jejich doporučení tak často neplyne z reálné výhodnosti řešení pro klienta, nýbrž z jejich vlastního zájmu. Najdou se mezi nimi jistě i velmi kvalitní a korektní partneři, ale těch je dnes jako šafránu a když už máte to štěstí, obvykle jsou specialisti jen v jedné oblasti.

Většina klientů investuje do nemovitosti jednou za život a často jsme tak od nich slýchali, že zorientovat se v celé tématice bylo velmi obtížné, časově náročné a často se i tak cítili nejistě. Chyběl jim někdo, kdo je provede procesem od začátku až do konce. Někdo, kdo pro ně celý proces zastřeší a s kým by mohli svou investici s důvěrou konzultovat. V reakci na poptávku Vás, našich klientů, jsme se tak rozhodli nabídnout naše dlouholeté  zkušenosti s realitními investicemi i navazujícími pronájmy.

 

Dokonalý nájemník je Vaším nestranným průvodcem a pomocníkem po celou dobu investice.

 

Pořízení nemovitostí s důrazem na výnosnost

Vybereme Vám nemovitost, vyjednáme cenu a také zajistíme financování i pojištění, včetně administrativy a byrokracie spojené s pořízením

Pronájem nemovitosti bez starostí

Poskytneme Vám garantované nájemné každý měsíc včetně bonusů. Garantujeme také stav nemovitosti (controlling, pojištění, opravy, údržba, reporting). Poskytujeme právní servis a asistenci v rámci daňového přiznání

Prodej nemovitostí bezpečně a výhodně

Poskytujeme komplexní poradenství v rámci prodeje, prvotního nastavení ceny a jejího dalšího vývoje, včetně administrativy a byrokracie spojené s prodejem

Jak to funguje?

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a nasloucháme jeho potřebám. Velmi důležité je pro nás i to, aby byla tato služba dostupná i pro menší investory. Dohodneme si tedy úvodní schůzku, kde si pohovoříme o Vašich plánech a našich službách. V návaznosti na toto jednání Vám připravíme návrh rozsahu spolupráce a podmínek přímo na míru a dohodneme se na dalším postupu. Kontaktovat nás můžete skrze níže uvedený formulář. Těšíme se na Vás.

 

Kalkulace nájemného

Zadejte prosím údaje potřebné k určení orientační výše nájemného Vaší bytové jednotky.

Pole označená * jsou povinná.

Close