Úvodní strana » Partnerský program

Partnerský program

Dostanete od nás 5.000Kč za každý dohodnutý byt

  • Znáte někoho, kdo se trápí s pronájmem?
  • Má Váš přítel v plánu nákup nemovitosti jako investice?
  • Chcete pomoci druhým a současně si dobře přivydělat?

Staňte se naším partnerem a dostanete od nás odměnu za každé doporučení, které se přehoupne ve spolupráci. Stačí se zaregistrovat níže. Následně od nás emailem obdržíte své referenční heslo.

Jak to funguje?

  • První variantou je, že se nám Váš přítel ozve a před podpisem smlouvy nám aktivně sdělí Vaše referenční heslo. My Vás v takovém případě zkontaktujeme do týdne po sjednání smlouvy a dohodneme se na detailech výplaty Vaší odměny.
  • Druhá možnost je, že nám po registraci zašlete kontakty na majitele nemovitostí, kterým jste nás doporučili (minimálně 3). My je zkontaktujeme, navážeme na Vaše doporučení a projednáme možnosti spolupráce. Za každý jednotlivý byt sjednaný na základě doporučení Vám samozřejmě náleží odměna.

partner@dokonalynajemnik.cz

Příklad: Zašlete nám kontakty na 3 majitele nemovitostí, kterým jste službu doporučil(a) a mají zájem o další informace. Každý z nich bude majitelem 2 bytů, s kterými mu pomůžeme. Dostáváte od nás odměnu v celkové výši 30.000Kč (2 x 3 x 5.000Kč).

  • Třetí varianta je možná pouze, pokud provozujete internetové stránky nebo máte zkušenosti s online marketingem. V takovém případě můžete vydělávat skrze náš affiliate systém. V případě zájmu o bližší informace prosím zkontaktujte našeho affiliate manažera.

o.hruska@dokonalynajemnik.cz

Kalkulace nájemného

Zadejte prosím údaje potřebné k určení orientační výše nájemného Vaší bytové jednotky.

Parkování

Sklep

Balkón

Pole označená * jsou povinná.

Close