Výhody naší služby

Garantovaný nájem

S námi máte stálý nájem bez ohledu na obsazenost i platby od nájemců.

Péče o Váš byt

Byt i nájemníka pojistíme, pravidelně kontrolujeme a řešíme údržbu i opravy.

Zkušený partner

Jsme specialisté na pronájmy s již 10 letou praxí a portfoliem v hodnotě několika miliard korun.

Věrnostní bonusy

Kromě fér nájemného máme pro naše klienty připraveny i bonusy za věrnost.

Navíc ušetříte přes
50 hodin času ročně

Jak to funguje?

Prohlídka bytu a dohoda

Setkáme se a dohodneme se na výši garantovaného nájmu, jak potřebujete. Podle našich zkušeností a dané lokality případně navrhneme i zvýšení, abychom maximalizovali Váš výnos. Nájemné pak doplníme o naše náklady a je na nás, abychom sehnali ideálního nájemce.

Podpis smlouvy

Připravíme standardní nájemní smlouvu, kterou uzavíráte přímo s námi, a společně ji projdeme bod po bodu, aby bylo vše transparentní a jasné. Veškeré starosti a rizika tak od okamžiku podpisu bereme na sebe.

Od tohoto bodu je vše na nás – starosti, povinnosti i rizika.

Profesionální inzerce

Kvalitní inzerce je základ, proto byt profesionálně nafotíme a následně inzerujeme na největších českých realitních portálech. Nad rámec toho investujeme i do masivních kampaní na sociálních sítích. Díky tomu obsazujeme byty ve velmi krátké době.

Prohlídky bytu se zájemci

Do bytu se podívají jen ti zájemci, kteří projdou prvním kolem výběru. Obvykle jde i tak o více než 10 prohlídek a mnoho hodin času. Najít ideálního nájemce je náročné, ale my si s tím poradíme.

Výběr a prověření nájemníka

Náš systém výběru nájemníků je velmi důsledný. Probíhá ve třech kolech a je zakončen prověřením zájemce v registrech (dluhy, policie, exekuce..). Právě díky naší důslednosti Vám můžeme ručit za stav bytu, spokojené sousedy a garantovat nájemné každý měsíc.

Propracovaná smlouva pro nájemníky

Naše smlouvy jsou zpracované předními právníky. Pokud by snad nájemník přeci jen neplnil své povinnosti, máme se o co opřít. Obvykle to není třeba, ale jistota je jistota.

Pojištění domácnosti a nájemníka

Každou domácnost i nájemníka kvalitně pojistíme. Sjednání smluv i komunikace s pojišťovnou jde v případě pojistné události přes nás, nikoliv přes nájemníka.

Kontrola, upomínky a vymáhání plateb

Abychom Vám mohli garantovat nájemné každý měsíc, jsou pro nás platby od nájemníků velmi důležité. Zhruba 98% námi vybraných nájemníků spolehlivě platí. Většina zbývajících nám nájemné uhradí už na základě první výzvy.

Opravy a údržba

O byt se společně s nájemníky průběžně staráme. Probíhá v něm údržba, nutné opravy i výmalba. Pečujeme o něj po celou dobu jako o vlastní.

Rozúčtování spotřeb

Až dostanete vyúčtování spotřeb od dodavatelů, jen nám ho přepošlete a my už vše zařídíme.

Pravidelné kontroly a reporting

Několikrát do roka zkontrolujeme, že je vše v pořádku. Jednou za půlroku od nás obdržíte e-report s fotografiemi a případnými informacemi o provedené údržbě, abyste byli v obraze.

Navrácení nemovitosti

Až budete potřebovat Váš byt zpět, dohodneme se na termínu předání. Byt předtím finálně zkontrolujeme a důkladně uklidíme. Byt tak od nás dostanete minimálně ve stejném stavu, v jakém jste nám ho předali.

Kolik služby stojí

Vy nám za službu nic neplatíte. Dohodneme se na výši garantovaného nájmu, jak potřebujete. Podle našich zkušeností a dané lokality případně navrhneme i zvýšení, abychom maximalizovali Váš zisk. Částku pak doplníme o naše náklady a je na nás, abychom sehnali ideálního nájemce. Někdy ho nalezneme hned, jindy na něj chvíli čekáme, ale to už je naše riziko.

Vzorový příklad

Dohodneme se na nájemném

10.000 Kč

Připočteme naše náklady

1.000 Kč

My byt pronajmeme za

11.000 Kč

 Spočítat nájemné

Varianty garantovaného nájmu

Každý klient je v trochu jiné situaci a má tedy o odlišné potřeby. Pro nás je naprosto klíčové, aby byl každý pronajímatel spokojený a dostal od nás individuální přístup a hlavně funkční službu na míru jeho potřebám. Abychom zajistili Vaší spokojenost, připravili jsme pro Vás 3 varianty služby. Každá má něco do sebe a jistě si vyberete. Všechny varianty zahrnují kompletní služby a liší se jen v tom, jakou částku Vám platíme, pokud je byt neobsazený.

Comfort

Máte své finanční závazky nebo zkrátka jen preferujete absolutní jistotu? Pokud hledáte garanci stálého nájmu každý měsíc bez ohledu na to, zda je byt obsazen, je tato varianta právě pro Vás.

Gold+

Jde o ideální volbu, pokud hledáte vysoký výnos, ale současně chcete mít od nás garantovaný nájem i pokud byt není obsazen. Takové situaci systematicky předcházíme. Pokud by však přecijen nastala, hradíme Vám 50% z nájemného + zálohy za služby.

Gold

Varianta je orientována na Váš maximální měsíční výnos. Byt je totiž možné inzerovat za vyšší cenu a navíc je naše provize ze všech variant nejnižší. Pokud je byt prázdný, hradíme Vám pouze 1Kč a zálohy za služby.

Připravíme Váš byt na pronájem!

My nejsme jen úředníci, jsme opravdoví specialisté na pronájmy se vším všudy ! Pokud Váš byt vyžaduje před pronájmem technickou přípravu a Vy se jí nemůžete nebo zkrátka nechcete věnovat, rádi pomůžeme. V případě zařazení bytu do naší služby jsme připraveni pro Vás zajistit následující doplňkové služby.

montáže nábytku

výmalba bytu

plánování kuchyní

úklidové služby

patra na spaní

malé a střední rekonstrukce

Nacenění každého bytu probíhá individuálně a záleží na mnoha faktorech, jakými jsou například lokalita, velikost, stav nebo vybavenost dané nemovitosti.

Naše služby se majitelům zkrátka vyplatí, proto jsou stále oblíbenější a my tak dosahujeme u obchodních partnerů lepších podmínek. Pronajímatelé tak díky nám vydělávají výrazně více, než kdyby se do pronájmu vrhli sami. Každá investice stojí na číslech a proto se nestaráme jen o klienta, jeho nemovitost ale i o dobrá čísla. Garantujeme vysoké nájemné i jeho pravidelné a stálé platby.

Dokonalý nájemník je soubor služeb na klíč, které do sebe navzájem zapadají a společně dodávají komfort, jistotu i vysoký zisk pro všechny pronajímatele.

Kalkulace nájemného

Zadejte prosím údaje potřebné k určení orientační výše nájemného Vaší bytové jednotky.

Pole označená * jsou povinná.

Close